|

Salut TPU.

Exista un site in care se vinde skin de CS:GO, cutii de la CS:GO, cutii de la dota 2, cutii de la Rust si alte obiecte din jocuri? Nu instant, nu skins cash alte site-uri si sa-ti vina banii repede.

5 Raportează Evaluează
5 răspunsuri:
| a răspuns:

Salut Andrei, vreau sa ma apuc și eu de cs GO dar nu știu toți pașii de unde sa îl instalez ce trebuie sa plătesc, cum sa ma joc online și așa mai departe, te rog frumos ai putea sa ma ajuți și pe mine? Sunt dispus sa te cinstesc printr-un pay safe ca sa îți mai cumperi ce vrei din joc. multumesc aștept răspuns te pup

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru Cristianinvestment):

Il instalez free dupa steam nu piratat iti poti cumpara Prime ce inseamna prime iteme rare din CS:GO la level 35 parca.

cum adica nu stii sa joci online? pai

1. instalezi CS:GO dupa steam
2. exista 6 servere de CS:GO adica competitiv jocu cu 5 vs 5 daca iesi iti da ban ee nici ban dar te penalizeaza 30 minute sau 7 zile nu mai poti intra in competitiv
casual 10 vs 10 adica acolo nu te penalizeaza daca iesi Deadmatch acolo poti face kill daca esti pe locul 1 esti cel mai bun
aa la competitiv daca castigi primesti grupa valorica daca pierzi scade. wingman e tot competitiv dar e 2 la 2 si Danger zone e ca fortnite adica battle royal si poti ca sa fii bun exersezi in el il iei dupa steam. ca la bagat free pe steam il iei dupa steam si e original nu piratat. si ca sa vinzi obiecte pe steam arme skin cutii tot felul poti cumpara si alte jocuri nu doar CS:GO dupa steam.

Selectezi serverul si apasa Start buton. dar gandeste-te sa nu ai treaba ca competitivul dureaza o ora de joc adica 16 meciuri castigate sau 17 nu stiu cred ca 16 adica e mult lol nu stii sa joci? si daca iesi te penalizeaza. ca de aia se zice competitiv daca iti da kick nu te penalizeaza inseamna ca esti praf.

Ban competitiv
Ban de 30 minute. -> Este cel mai scurt ban.
Ban de 2 ore.
Ban de 24 ore.
Ban de 7 zile. -> Este cel mai lung ban

daca vrei jucam un meci de CS:GO big grin

| a răspuns (pentru AndreiGamer3):

Super, suna foarte bine, îți mulțumesc mult pentru informații, am sa urmez pașii îndeaproape și sper sa reușesc.
Lasă mi o modalitate de contact te rog.
Joc LOL acum încercam sa formam o echipa profi pentru avansarea in ligile superioare de tip Rank și pentru înscrierea in turnee. Joci bine lol? Te pot înscrie in echipa dacă vrei.