| Madalin_Dragos_1998 a întrebat:

Filmez gameplay-uri si am o mare problema.
As vrea sa randez cu memorie putina...sa imi iasa video de 20 de minute 200-400 de MB exista o posibilitate?
Mie imi randeaza rapid dar cu memorie multa si se ajuge la 3GB/video, am vazut ca sunt videoclipuri de 300-500MB chiar mai putin la calitate 1080p 30 de minute
Stie cineva cum pot sa fac si eu?

Răspuns Câştigător
| Jokyo a răspuns:

Depinde de programul pe care il folosesti eu iti recomand hypercam cu care poti face un vioclip care dureaza in jur de 30 de minute 720p sau chiar 1080 p de 600 MB sau ceva de genul... cifrele sunt aproximative... Sper ca te-am fost de ajutor!

| Madalin_Dragos_1998 explică (pentru Jokyo):

SonyVegas 13 dar eu ma refer la randare nu la filmare, filmez cu mirilis

1 răspuns: