| Zumber a întrebat:

Salut tpu.Folosesc Google Chrome si cand vreau sa pornesc pagina anterioara, cand apas pe sageata din stanga nu merge.Se incarca mult aia.Am reinstalat browseru-l si aceeasi problema.Ce sa fac?

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Eu recomand sa iti instalezi:
Torch (Este un fel de Google Chrome) dar mai actualizat si mai bun.

Lunascape Bun browser de navigare si viteza foarte buna.
SlimBrowser turbo de navigare si download.

Problema cu Google Chrome trebuie sa mai faci curatarea din istoricul browserului sau a istoricul internetului.
Poate sa fie si de la setari poate ai editat ceva si de aceea?