| Pinker a întrebat:

FUNDA + VOT am 13 ani si vreau sa fac bani pe net gratis deoarece vreau sa cumpar niste shootere super tari.Eu nu incurajez pirateria si de aceea vreau sa le cumpar...nu vreau raspunsuri de genu ca sunt prea mic si nu stiu ce...
daca ma puteti ajuta va multumesc mult

9 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

Inteleg ca nu incurajezi pirateria. Dar intr-o tara in care un joc poate ajunge si la un sfert-jumatate din salariul unei persoane n-ai ce-i face. Nici eu nu incurajez pirateria dar altfel n-as ramane la curent cu noutatile.

| Pinker explică (pentru Uraniu):

Sti ce joc vreau sa cumpar?
costa 5 milioane

| Uraniu a răspuns (pentru Pinker):

Si numele jocului e?

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Nu cred ca e raspunsul dorit, dar de ce sa cumperi cand poti lua gratis?
Cat despre bani, nu am auzit prea multi sa faca bani pe net, in schim te poti angaja la lucru pe vara, intr-o cafenea, la o baza etc.

| Santo2190 a răspuns:

Poti face bani pe net, foarte frumos si usor invata limbaje de programare...php,mysql,etc... daca nu vrei sa pierzi prea mult timp cauta pe google "dreamcash" si vei gasi multe metodewinking succes!

| Pinker explică (pentru Santo2190):

Ok mersi dar jocul costa 5 milioane serios

| Santo2190 a răspuns (pentru Pinker):

Prin dreamcash poti face 30 de euro in jumatate de ora daca te duce putin cap-ul

| Pinker explică (pentru Santo2190):

Dar nu am card si vreau sa imi vina banii prin posta

| Santo2190 a răspuns (pentru Pinker):

Cam prea multe iti doresti tulaughing