| Darky13 a întrebat:

, Hei salut cine are un cont de steam cu cs 1.6 sau garry's mod si nu'i mai trebuie mi'l poate da mie va rog mult!, Sau cum pot face rost de key'uri steam la cs sau gmod.?

Scuze daca am gresit categoria sau nu fac ceva bine!

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Cumperi, nu totul e moacă.

| Darky13 explică (pentru Evolution):

Hmm. Sti un site cu reduceri? happy La cs ^_^?

| Evolution a răspuns (pentru Darky13):

Nu, cel mai bun site de reduceri e cel de pe steam store, daca ai card bancar sunt unele reduceri foarte smechere, am cumparat cs go ieri cu 2 euro.
Daca nu ai card bancar si stai intr-un oras, te duci la niste tolomate (zebrapay sau orice paypoint) unde platesti facturi, incarci cartele etc... ai si o optiune paysafecard. E un pin cu un cod care il folosesti sa cumperi diferite jocuri de pe aproape toate site-urile internationale, de exemplu cumperi un pin de 25 de lei (5 euro) si iti cumperi un joc cu 5 euro sau mai putin si iti ramane bani pe pin sa mai cumperi si altceva.

| Darky13 explică (pentru Evolution):

Sti'am de asta, dar un site cv, dar daca zici ca'i steam'ul o sa astept rediceri ^_^ tongue, Mersi mult happy!