| Andri123 a întrebat:

Ieri am facut un cd cu muzica la masina (cd care suportă o normă de rulare de 80m, 700mb) si am pus 24 de melodii, dar cand sa dau drumul surpriza ca nu se auzea. Bănuiesc că am pus prea multe melodii deoarece mai erau si un colaj si a trecut de norma de 80mn. Are cineva idee daca exista cd mai mare?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Player-ul tău nu vede formate mp3?

| Andri123 explică (pentru sierra1):

Vede format mp3, eu v-am întrebat altceva.

| sierra1 a răspuns (pentru Andri123):

Eu răspund că lucrezi INEFICIENT - dar tu dă-i 'nainte... Se numește muncă-in-zadar

| Andri123 explică (pentru sierra1):

Omule vede format mp3, am pus prea multa muzica si a depășit 80 de minute. Eu am întrebat dacă există cd cu o capacitate mai mare de 80 de minute.

| sierra1 a răspuns (pentru Andri123):

In ce format, mami?

| Andri123 explică (pentru sierra1):

Mp3 audio, pe mp3 ai voie doar 80 de minute

| sierra1 a răspuns (pentru Andri123):

Nu mami, ești in eroare! formatul CDA nu e mp3