| Alexmihai4992 a întrebat:

ieri am intrat in minecraft si azicand am dat sa intru mi-a aparut java virtual machine launcher "error:Could not create the java virtual machine." "Error:A fatal exception has occurred.Program Will Exit." nu stiu ce sa fac cine ma ajuta are funda.

Răspuns Câştigător
| Alexmihai4992 explică:

Atunci incearca sa iti downloadezi Ninite sau ceva de genu, nu mai stiu cum se numea. Ca si eu am avut problema asta si am reusit s-o fac, dar acum iar imi apare eroarea asta si nu stiu ce sa fac. Dar incearca, poate merge.

3 răspunsuri:
| ZAXELS a răspuns:

Ti-ai instalat Java?

| Alexmihai4992 explică (pentru ZAXELS):

Da

| Alexmihai4992 explică (pentru Alexmihai4992):

Nu mai incerc nimic ca am incercat si nu merge si i-am dat delete.

| Alexmihai4992 explică (pentru Alexmihai4992):

Atunci incearca sa iti downloadezi Ninite sau ceva de genu, nu mai stiu cum se numea. Ca si eu am avut problema asta si am reusit s-o fac, dar acum iar imi apare eroarea asta si nu stiu ce sa fac. Dar incearca, poate merge.