| Zuzumilk26 a întrebat:

Salut TPU. Ieri am primit castile Aqirys Sirius comandate de pe Altex si in unboxing pe Youtube aveau lipit sticker-ul cu teamspeak certified dar la mine pe cutie nu este nici un sticker cu asa ceva. De ce?
Dau Funda!

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Stickerele alea depind de piata si revizie. Posibil sa fi fost un batch diferit alea din review. Si eu am facut review la unele chestii si ma uitam ce etichete aveau astea primite de mine si ce aveau altele de pe net, de multe ori nu coincideau. Noi sa fim sanatosi. Fix de asta te-ai gasit sa te iei? Cum suna?

| Wr3nch a răspuns:

Probabil pentru ca teamspeak a murit de mult.

| Zuzumilk26 explică (pentru Wr3nch):

Da dar pe YouTube in unboxing era lipit sticker-ul

| Wr3nch a răspuns:

Daca crezi ca nu is originale da un mail la support@aqirys.com si ii rogi sa verifice numarul de serie. Stickerul ala nu valoreaza nimic oricum.

| NLS a răspuns:

Modelul pe care il aveau ei in depozit e o revizie putin mai veche.

TeamSpeak a fost mort ani buni, dar tocmai ce este in etapa de reinviere, si asta e motivul pentru care in reviziile mai vechi nu apare.

| Zuzumilk26 explică (pentru NLS):

Castile sunt apărute de câteva luni. Cred că și cele mai vechi aveau acel sticker