| Anonim9023 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat Counter-Strike pe steam, a mers foarte bine, dar azi cand m-am conectat pe un sv, cand sa aleg echipa, m-a conectat la alt sv. Nu e problema cu serverul, am incercat si alte servere, tot asa face, ma redirectioneaza la alt server. Daca stie careva care-i problema, il rog sa ma ajute... Funda! big grin

5 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Varianta comodă - intri în folderul jocului din steam și ștergi autoexec.cfg și userconfig.cfg
varianta nu așa comodă - dechizi fișierele respective și ștergi ce nu te interesează.

ps. dacă alegi varianta comodă o să îți pierzi setările din joc - îți recomand să faci asta și apoi să faci o copie alor în caz de ceva să ai o copie.

| Anonim9023 explică (pentru ishallhelpyou):

Nu merge... Tot asa face :/

| ishallhelpyou a răspuns (pentru Anonim9023):

Dezactivează cloud-ul de la steam.
și intră și șterge
"Steam\SteamApps\\\\cfg \" "config.cfg"
"Steam\userdata\\\remote\c fg\" "config.cfg"
pornește jocul încât să scrie un fișier nou de configurări.
activează la loc cloud-ul lui steam.

| DdDdH a răspuns:

Pe alte servere ai aceeasi problema?

| Anonim9023 explică (pentru DdDdH):

Da. Deci problema nu este ca nu ma lasa pe acel server, dar se reconecteaza in lant. Deci ma bag pe un server, de pe ala ma baga pe altul, apoi pe altul, apoi pe altul, fara sa se opreasca. Am incercat si sa ma conectez de pe nu stiu cate servere, tot asa face. Am incercat toate recomandarile de mai sus, dar nimic... Nu inteleg ce se intampla, nu pot sa folosesc CS-ul pe steam... Am dat banii degeaba daca nu gasesc solutie happy