| AlexPredi1669 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un laptop ASUS cu 4GB RAM, placa video NVIDIA de 2.5GB, procesor de 2.1 Ghz, hard disk de 50GB, 32bits, windows 7. Prietenii mei mi-au spus ca imi merge pe el Assassin Creed 3, dar nu prea cred. As vrea sa scrieti o lista cu jocuri care merg pe acest calculator please!

3 răspunsuri:
| PepsyTwyst a răspuns:

Si eu am aproape la fel doar ca 2.5 Ghz, si hard disk de 750GB si 32 bits. X-men Origins Wolverine, NFS world, GTA 4 si da iti merge si Assassom Creed. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| AlexPredi1669 explică (pentru PepsyTwyst):

Pepsy imi place raspunsul tau si s-ar putea sa fi castigator, dar mai astept raspunsuri.

| Homoranu_Ottavio_1970 a răspuns:

Sigur merge. gasesti lista cu jocuri pe site-ul de la nVIDIA.