| Dr2go4 a întrebat:

Imi plac jocurile de groaza, dar nu imi merge nici unul pe laptopul meu.Defapt imi merge dar se misca greu tare cu lag... Ce ar trebui sa fac? FUNDA! (Jocuri de groaza gen: cry for fear, among the sleep... etc.)

3 răspunsuri:
| LukWhuzTalkin a răspuns:

Joaca niste jocuri mai vechi chiar daca au grafica mai veche unele sunt chiar peste ceea ce se scoate recent
ex:seria fear, condemned, call of cthulhu, obscure sau mai sunt niste moduri pentru half life 2 grey si
house of nightmares

| LuciWv a răspuns:

Pai ai 2 optiuni
1.Schimbi laptopul cu unul de gameing,
2.Joci jocurile la Low
Poate le ai date pe medium sau normal, dale la low si vei sacapa de lag
Sper ca te-am ajutat