| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da cineva o placa video care sa intre in carcasa HP compaq 6005!? As vrea o placa video destul de buna care sa ajunga la 100-150 lei, eu in momentul de fata am o placa video readon hd 4200 integrata Dau Fuda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,
uite aici una cat de cat buna
http://www.pcgarage.ro/......-64-bit-1/

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

La 150 lei nu găsești placă video bună. Dedicată în nici un caz.

| Nume2 a răspuns:

Mai bine mai strangi niste banuti si iti cumperi ceva care sa merite

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu gasesti ceva care sa merite 150 lei ca upgrade de la 4200.