| mraby a întrebat:

Salut tpu...imi poate da si mie cineva sfaturi de clash of clans? cum iti aduci membri in clan? is lider la un clan si as vrea sa ma ajutati cu sfaturi pentru gasirea membrilor...am cativa de town hall 9 si de town hall 8, 7,6,5,4,3.Numele clanului #W.N.D#[war and donate]multumesc anticipat

1 răspuns:
| vlad838 a răspuns:

Ca sa faci sa intre cat mai multi membrii, trebuie sa setezi trofeele necesare la un numar cat mai mic si sa dai pe optiunea "Anyone can enter" in loc de "Invite only". Totodata, pentru ca face clanul mai atractiv pentru altii, pune o descriere buna (elder, coleader pe merit, ce trupe le poti dona, etc) si fa level la clan prin razboaie. Nu in ultimul rand, pune un steag care sa arate smecher, nu un curcubeu...