| cosmin16seagta a întrebat:

Imi poate spune cineva niste jocuri pentru telefon care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

*rezolutia sa fie de 240x400
*sa fie pentru touch scream
*sa fie jocuri java

Accept orice fel de joc numai sa indeplineasca cerintele de mai sus.Dau funda pentru cel/cea care imi spume cele mai multe, cele mai bune jocuri si care imi merg pe telefon.

3 răspunsuri:
| cosmin16seagta explică:

Daca te uiti atent o sa vezi ca am spus sa fie pentru java...dar in caz ca nu te-ai lamurit am un Samsung Wave 575 cu SO BADA 1.1 dar are si java.

| XxNeYmArxX a răspuns:

Pai Depinde Ce Telefon Ai...Sugestii As Avea Dar Nu Stiu Daca Indeplinesc Cerintele! De Ex:Tap Tap, Temple Run, Beat Soccer.Vezi Si Tu Care Merg, Desi Astea Is De Iphone!