| Toshima a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva un server de SA:Mp roleplay, cat de cat populat? Multumesc!

2 răspunsuri:
| BadarauAlexandru a răspuns:

SAMP.INDUNGI.RO cei mai putini jucatori sunt de dimineata 45/150, restul numai 75

| ThRaLL a răspuns:

Salut suntem o cumunitate care abia s-a deschis ai sansa sa iei functii foarte bune cum ar fi lider/admin/helper.Forumul nostru este: http://blackcuberpg.forumz.ro/forum pe forum o sa gasesti si ip-ul serverului.Suntem o comunitate serioasa, nu ne plac glumele de prost gust si copii de 10 ani. Sper sa te alaturi noua si sa populam impreuna acest server.Te asteptam.
P.S:Daca nu ti se raspunde in joc la /report poti posta pe forum la sectiunea ajutor/probleme sau sa ii dai PM unui administrator.Noi dorim sa implicam cat mai mult playerul de rand in developarea serverului asa ca voi playerii o sa votati aproape orice decizie luata de owneri.