| SeriousBomb a întrebat:

Salut TPU,imi puteti da si mie o placa video pentru pc-ul meu uitati aici cerintele pe care pc-ul meu le are:
Placa de Baza:AGP ASUS
Procesor:Amd Sempron 3200+ 1.8 Ghz
Memorie Rambig grinDR2- 2.5 GB
Bugetul meu este maxim de 200 lei.
Si daca se poate o placa video ca sa pot juca jocuri recente precum Call of Duty World At War,Call Of Duty MW2,Crisys,NFS Hot Pursuit Etc.
Dau funda raspunsului care ma va ajuta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi! Raspuns--> Pentru aceste jocuri iti trebuie un procesor Dual Core 2, 4 sau 2, 6 GHz! RAM e bun la PC-ul tau! Un procesor ca acesta care am zis eu costa peste 300 de lei!

Bafta!

| SeriousBomb explică:

O placa video nu un procesor. ca procesor stiu de care am nevoie.