| Cipri112 a întrebat:

Imi puteti da si mie pluginurile astea? Scrieti nr si link de download.

1.Base Builder v6.5; Pluginul de baza pentru modul Base Builder Zombie

2.lasermine_023; Cu ajutorul lui puteti pune mine cu laser pe pereti

3.night_day; Printr-un vot pornit automat la 75 de s de la startul rundei se poate alege zi sau noapte pe harta

4.ghostchat; vii pot vorbii cu ****** si invers

5.ad_manager; apar mesaje in chat (nu deranjeaza jocul)

6.hpk; jucatorii cu pingul peste 100 primesc kick

7.advanced_gag; puteti da gag unui jucator
advanced_gag.amxx (un plugin de gag mai bun)

8.amx_destroy; cu acest plugin stricati cs-ul unui jucator

9.admin_freelook; adminii se pot uita pe ambele echipe

10.admin_llama; puteti da llama unui jucator

11.SayRestart; acest plugin va permite sa dati restart printr-o comanda din chat

12.toggle_imune; acest plugin va permite sa scoateti sau sa redati imunitatea pe server

13.join_ip; arata cine se conecteaza pe server

14.last_maps; arata ultimele 5 harti jucate pe server

15.cfg_slash; adminii pot folosii comenzi din chat

16. ultimate_ss; pluginul va permite sa faceti poze unui jucator

17.slayteam; puteti da slay la o echipa intreaga

1.amx_ip.amxx; - securizat - arata in consola ip-urile tuturor jucatorilor prin comanda

2.green-admin-chat.amxx; - adminii scriu in chat cu verde

3.banmenu.amxx; - dati ban chiar dupa iesirea de pe server a jucatorilor! comanda: banmenu_show

4.hpk.amxx; - da kick la lagari

5.CityConnectAnnouncer.amxx; - Arata din ce oras sunt playerii care se conecteaza pe server

6.specinfo.amxx; Arata lista cu playerii spectatori pe tine

http://www.freakz.ro/forum/view-post-2147945.html

1.bb_classes65.amxx debug; - Plugin de baza rase zombie, editat cu rase noi atat pentru jucatori cat si pentru admini + vip + skinuri noi

2.trivia2.amxx debug; - Rase Humans

3.cfg_slash.amxx // adminii pot da comenzi in chat (/slay x, /kick x)

4.admin_allinone.amxx // multe comenzi (noclip, godmode, givemoney, burn, etc)

5.connect_exec.amxx // la conectare iti bindeaza automat taste

6.dnt_lasermine.amxx // lasermine cu model nou

7.give_money.amxx // poti dona bani prin comanda /give nume suma

8.NameReplacer.amxx // schimba numele jucatorilor care au nume gen http://www.cs-bestial.ro-player, etc

1 răspuns:
| Catalin21212 a răspuns:

Salut,fa-ti cont pe acest site http://zengaming.co/r?zen=289377
Joaca meciuri de 1 vs 1 cu alti jucatori si ia-ti skinul dorit.