| bucca a întrebat:

imi puteti recomanda cateva jocuri frumoase?

Imi plac mult cele de aventura.

Sistemul meu

Intel core i3 2.93 Ghz dual core

3 gb ram memory ddr 3

video AMD Radeon HD 5670 128 biti 1 gb memory

Daca imi merg jocurile si imi plac dau funda! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Andreicuriosu3321 a răspuns:

Iti recomand jocurile vechi seria gta pixelat sau vice city sau san andreas etc,. mitosis pe steam gratis sau league of legends jocuri din astea vechi iti merg suta la suta fara lag sau daca vrei mai nou gta 5 smecheri de genul gta 5 multiplayer care faci ce vrei gta sa samp gta 4 mod cauta pe youtube daca nu-ti place grafica. sper ca te-am ajutat

| bucca explică (pentru Andreicuriosu3321):

Eu joc gta 5 da la low ca nu am memorie ram trebuie sa i cumpar. Altceva nu aveti in afara de gta 5 si din astea gta 5 e plictisitor dupa ce termini misiunile si online nu incerc decat dupa ce cumpar memorie. Va rog altceva. Ceva gen tomb raider sau call of duty aventura mai mult, mersi anticipat.

| Andreicuriosu3321 a răspuns:

Iar niste jocuri pentru pc puternic gta 4 tf2, gta 5, si altele

| Brbfaranume a răspuns:

Exista o multime de jocuri
Umturned e o combinatie de minecraft cs si gta
Tf2
Flatout2
Scrap mechanic
Rocket league
Si cam atat o sa iti mearga in 60 fps