| Socherboom10 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri pe care sa le joc (in afara de cele foarte populare gen CSGO, Fortnite, Gta).Ma refer la jocuri populare dar foarte bune care merita jucate si nu-s extrem de populare(gen cele de la ubisoft). Imi merg toate la momentul actual, nu-i problema de asta btw. Chiar nu stiu ce sa ma joc. Recomandati-mi niste jocuri OP de genul (FPS, shooter etc) numai indie sa nu fie.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

World of Warcraft
intrii in el si te mai vedem peste cativa ani... mi s-a intamplat mie tongue