| HappyGeo a întrebat:

imi puteti spune ce campion din League of Legends e mai bun dintre urmatorii : Teemo, Tryndamere, Singed?

Răspuns Câştigător
| Raducanu13 a răspuns:

Paii, daca vrei sa joci in teamfight-uri (lupte de echipa, adica 5 v 5 sau asa ceva) alege Tryndamere, daca vrei ceva ca Teemo, care ataca rapid si camuflat logic ca i-al pe el. Despre Singed nu pot sa zic decat nu ca e foarte bun. Ah, dar daca joci Teemo va trebui sa joci safe (sigur ) si la teamfight-uri sa stai mai pe margine si sa tragi cu OTRAVAAAAAA big grin

1 răspuns:
| Gabi696969 a răspuns:

Eu zic ca Teemo