| mihainet a întrebat:

Salut tpu.Imi puteti spune daca iphone 4 sau iphone 4s au 4G? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SomeOne_1942 a răspuns:

Iphone 4s are 4G, dar din pacate in Romania nu se poate folosi. retelele de comunicatii din Romania nu suport astfel de conexiune.

deci daca te orientezi dupa 4G la achizitionarea telefonului poti sa mai amani acest criteriu cel putin 1-2 ani.

momentan putina lume din Romania stie ce inseamna cu adevarat 3G, deci mai e mult sa cunoasca 4G-ul

3G nu inseamna numai apeluri video asa cum a fost promovat la inceputuri.

bafta!

1 răspuns:
| mihainet explică (pentru SomeOne_1942):

Multumesc pentru raspuns, stiu ce inseamna 3G cu adevaratwinking!