| cosbosro a întrebat:

Imi puteti spune daca o sa fie jocul de pe steam H1Z1 va fi vreodata free?

3 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

PESTE 20-30 ANI doar atunci cand vor aparea jocuri mai fain.Dar cei de la Valve, steam, fac niste reducerii.Ex: In iarna, decembrie, a fost niste reduceri pe steam 50% straight face nu prea mi se par scumpe.Succes.

| Zazutuu a răspuns:

Da,pe pagina lor de steam scrie clar ca odata ce iese din early acces jocul devine free to play.Insa problema este ca nu stim cat va dura sau daca chiar se va intampla.Ca de exemplu DAYZ:Au trecut deja 2 ani dar nu a reusit sa iasa din early acces. Oricum H1Z1 este un dezastru asa ca iti sugerez sa gasesti altceva.

| cosbosro explică (pentru Zazutuu):

Imi poti recomanda un joc asemanator lui Dayz si H1Z1 dar sa fie free?