| Bozghy_COstiuc_1996 a întrebat:

Imi puteti spune de ce la counter strike 1.6 cand merg de pe tastele WASD cand merg in fata nu merge sa merg si in dreapta sau in stanga trebuie sa iau degetul de pe W si sa apas pe D sau A ca sa pot merge am dat si use default la keyboard si tot asa imi face...mi s-a zis ca am bagat o comanda gresita si de aceea face asa! Intr-un final MA BATE TASTATURA!
Dau funda care ma poate ajuta!

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Instaleaza configul lui erader il gasesti peste tot.
Baftă la fraguri!

| alexmitzyy a răspuns:

Cauta un config si pune-l in configul original al counterului.
Baftă la fraguri!