| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot descarca gta san andreas super cars. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Daca vrei gta san andreas iti poti descarca de pe Expres File e un program foarte bun de descarcat til descarci de pe :http://www.express-files.com/download si scrii in bara de cauntare expres file jocul caunta si dacavrei sa iti bagi masini sau alte chestii in Gta San Andreas incearca cu programul IMG toll eu l-am flolosit si foarte tare, sa nu bagi o masina de doua ori s-ar putea sa ti e blogheze si sa il instalezi din nou am trecut prin asta. Ca sa til descarci intra pe link :http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=63/ msiniel ti le descarici depe un site si ti le da prin Winrar le scotii si... caunti tu pe Youtube daca te intrereseaza programu. Dar pentru gta iti recomand ExpresFlie.

| Madalin4xxxxxMadalin4 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Multumesc dar am gta san andreas original si am incercat sa ma folosesc de img tool dar nu a mers. stiu ca este gta san andreas super cars care nu trebuie sa instalezi masini el le are

2 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Imi pare rau eu am reusit sa folosesc IMG tool si nu ai gasit gta san andreas spre cars pe Expres filee?