| samydmc a întrebat:

imi puteti spune niste jocuri care sa mearga la placa video de 128 mb.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DavidMihai a răspuns:

Salut. Încearcă site-ul ăsta: http://www.systemrequirementslab.comÎţi alegi jocul dorit şi o să-ţi ceară permisiunea ca site-ul să extragă detalii despre PC-ul tău. Pe urmă îţi va afişa cerinţele minime şi recomandate ale jocului respectiv. El automat îţi va arăta dacă PC-ul tău suportă jocul respectiv. Baftă.;)

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Oh,prietene,imi pare rau pentru tine.
Incearca GTA Vice City; CS 1.5, 1.6; Mario(serios) si... jocuri bataie 1v1 gen Naruto Area sau Dragon Ball vs Naruto, nu stiu.
Succes!

| RB26DETT a răspuns (pentru ksuper31):

Oh prietene, se vede ca ai avut calculator mai tarziu oh go on laughing
Uite aici : Toca race driver 3
Gta 3, gta vice city, gta san andreas, daca joci san andreas multiplayer [sa:mp] este chiar tare!
Flatout 1 si 2
Stronghold crusader, stronghold 2
Warcraft
Lord of the rings : the return of the king
NFS : underground, underground 2, most wanted si carbon
incearca Bully scholarship edition [s-ar putea sa-ti mearga daca ai 2 gb RAM si procesor de cam 2 ghz]
Far cry
Cs 1.6
F.E.A.R [first encounter assault recon [primul, nu mai stiu exact cum se cheama, atentie iti trebuie procesor de 3 ghz dar mie imi merge cu 1.3 dual corewinking la setari aproape maxime, ti se va incarca mai greu atata tot]
Fifa pana la fifa 06
Street racing sindicate
euro truck simulator [s-ar putea sa-ti mearga cu lag]
sper sa-ti placa jocurile, nu mi le amintesc pe toate ca-ti mai spuneam sad cauta si tu pe youtube asa : games for 128 mb video, succes!

| ksuper31 a răspuns (pentru RB26DETT):

Cred ca ai dreptate, puteam sa ma straduiesc mai mult in raspunsul meu laughing.