| Miiiiihhhaaaiii a întrebat:

Salut TPU,imi puteti spune niste jocuri (nu online) faine cu misiuni, actiune etc.

Cel mai bun ia Funda!

5 răspunsuri:
| Lămâie00 a răspuns:

Call of Duty (toata seria)
Battlefield (toata seria)
Dead Island (e super tare l-am jucat de 3 ori ti-l recomand)
Sleeping Dogs
Prince of Persia The Two Thrones
Rayman Legends
Bioshock Infinite
Medal of Honor
Half Life 2
Dark Siders 2
Resident Evil 6
Devil may Cry 4
Need for Speed
Far Cry 3 (Recomand)
Dead Space 3 si 2
Saints Row the Third si 4
Tomb Raider
L.A. Noire
Hitman Blood Money
Max Payne 3
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier
Crysis
Sniper Elite V2
Dishonored
P.S. daca vrei informatii despre download sau despre jocuri da un mesaj

| M4a1D3aD a răspuns:

GTA 5, GTA san andreas dc nu cauti pe net ma jocuri ca gasesti o groaza

| TheWoolf a răspuns:

Daca ai un PC bun ia AC4 Black Flag, ( pentru download gaseste un site sau, cumpara-l.)
Daca nu, poti incerca jocuri ca : Gta San Andreas ( SA:MP ) pentru MultiPlayer

| Miiiiihhhaaaiii explică (pentru TheWoolf):

Frate..am jucat Assassin Creed..si GTA nu-mi prea place. Vreau in gen Mafia 1/2.

| Miiiiihhhaaaiii explică (pentru TheWoolf):

Pai..am jucat AC4 Black Flag si GTA nu prea`mi place. Vreau jocuri gen Mafia | / ||.