| Sanqe a întrebat:

Imi puteti spune un program cu care pot ascunde fisierele care ruleaza in bara vreau sa ascund metin2(am incercat cu windows hide tool si nu a mers) deoarece am facut niste prosti mai mari cu donatu iar ca urmare mama nu ma mai lasa sa ma joc.Va rog sa ma ajutati, pentru raspunsul cel mai bun dau funa!

2 răspunsuri:
| GabytzGabytzu a răspuns:

Poti face un fisier invizibil foarte usor uite aici un tutorial http://gabytzugamingforfun.blogspot.ro/......zibil.html funda?

| Sanqe explică:

Ceaparu tu nu ai inteles la ce m-am referit eu. Nu vreau sa fac un folder '' invizibil'' ci vreau sa ascund programu care ruleaza in bara( mai pe scurt atunci cand ma joc metin...sa nu se mai vada ca el ruleaza in bara dar sa fie deschis happy ) Pentru asta nu iti pot da funda, scuze ..mersi oricum de ajutor