| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteyi spune cum sa cresc atributele unui warrior corp in metin2?
Atributele mele sunt:
vitalitate=35 mana=14 forta=32 dexteritate= 5

va rog sa imi spuneti ce sa cresc mai mult de acum incolo.
cel mai bun raspuns = funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer i-ai pus punctele nasol. Ai 2 variante ori pui 2VIT 1STR la fiecare lvl sau VIT pan la 90 apoi STR. Dupa astea iti pui 10 puncte la mana si restul la DEX

| MasterHelp a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci.
pun 2 puncte la vit si 1 punct la str pe nivel
si dupa aia ce rest mai pun la dex?

| anonim_4396 explică (pentru MasterHelp):

2 vit 1str, dupa ce ai terminat vit pui ce ti-a mai ramas la str, apoi 10 mana ca sa nu folosestti liceu ca spartu si restul in dex

4 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Oridnea e asa
vitalitate
forta
dex

pune si tu punctele dupa cum le doar daca joci vreun server privat si cresti repede pune pe rand la fuecare pana e full daca nu imparti si tu punctele care le ai disponibile la cele 3 categorii, la mana nu trebuie sa bagi ca acolo folosesti blue

| Andrei_Vîlceanu_1997 a răspuns:

Vitalitatea si forta sunt foarte importante deoarece acesta se bazeaza mai mult pe forta fizica.Dexteritatea este foarte importanta de asemenea. Mana nu are o mare importanta deoarece "vrajil; e" la razboinic sunt bazate pe atac direct.in cazul aranjarii punctelor la vraji, eu unnul folosesc prima data aura combinata cu vartejul iar iurshul il folosesc numai in cazul luptelor cu animalelor sa jucatorilor de nivel mai mare. Sper ca am fost de ajutor. happy