| Underworld2 a întrebat:

imi recomandati si mie niste jocuri faine pentru laptop cu urmatoarele cerinte : 4gb ram, 1.86 procesor si 256 mb placa video! Funda+vot!

2 răspunsuri:
| MinatoSan a răspuns:

Nu prea stiu, link nu iti dau, ca imi ie cam lene, da iti zic cateva denumiri laughing
Minecraft Demo 1.6.4.
Naruto shippuden storm 3 mugen
GTA San Andreas

cam astea is cele pe care le am eu la mine, si deruleaza destul de bine!

Funda? ( da-o =/= )

| MinatoSan a răspuns:

Nu prea stiu, link nu iti dau, ca imi ie cam lene, da iti zic cateva denumiri laughing
Minecraft Demo 1.6.4.
Naruto shippuden storm 3 mugen
GTA San Andreas

cam astea is cele pe care le am eu la mine, si deruleaza destul de bine!

Funda? ( da-o =/= )