| seba29 a întrebat:

Salut TPU,, imi spune cineva si mie ce jocuri merge windows 7 64 biti.am asa video-512 hdd 80 procesor dual core 4200 rami 2 gb este un leptop Acer aspire 5738 dau funda promit

Răspuns Câştigător
| DragonSilver a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda urmatoarele jocuri pe care le joc eu cu incredere:Sniper elite I sau II
Sniper ghost warrior I sau II
Assassin Creed I, II sau III
Metin2 ro, uk, world.
Gta san andreas
Gta vice city
Gta III
Battlefield I, II sau III sau IV
Far cry I, II sau III
Need for speed most wanted
Need for speed underground 1 sau 2.
FUNDA? FUNDA?

| seba29 explică (pentru DragonSilver):

Need for speed underground 1 sau 2. ,,, l-am icercat si nu merge imi spui te rog cum sal instal?

| DragonSilver a răspuns (pentru seba29):

Pai trebuie sa mearga il downloadezi de pe google sau il cumperi cu 30 lei original.

| seba29 explică (pentru DragonSilver):

Mersi chiar mia folosit