| Dum4ass a întrebat:

Imi spuneti si mie ce jocuri imi merg pe un jaf ordinar de calculator ca asta : 1 GB rami, placa video de 128 mb RADEON 9250, procesor Intel Celeron 2, 67 GHZ! Va rog, dau funda big grinx

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mai bine cauta niste jocuri pe net la intamplare si vezi daca le poti juca bine?

| Butnaru_Cozmin_1995 a răspuns:

Incearca gta vice city, san andreas, nfs most wanted, carbon, mafia 1, starcraft, astea iti merg sigur am avut si eu aceeasi configuratie la pc mai sunt si altele dar astea mi le amintesc...