| sanki a întrebat:

imi spuneti si mie ce jocuri merg pentru windows vista? ...am o placa video de 512 mb si 1 G de ram

Răspuns Câştigător
| nazaseff1 a răspuns:

Fifa 98-2010, gta. in afara de gta4, nfs aproape oricare, Metin2 ROhee hee... Metin2 private server, Aion, deci aproape orice. nu e slaba dar nici buna happy

| sanki explică (pentru nazaseff1):

Merge si de la pes 10 in jos si am incercat si un call of duty. dar ai idee dc nu-mi merge oplympic games beijing 2008? ( ca dupa ce l-am instalat, nu pot sa intru in joc ) din cauza ca am win 7 si nu e compatibil? si iti dau si funda laughing