| TheRoyalHH a întrebat:

imi spuneti si mie ceva jocuri shooter? in afara de max payn 1-3 call of duty ( black ops si celelalte) fear... MS dau funda

Răspuns Câştigător
| dragosdark555 a răspuns:

Wolfenstein, wolfenstein2, battlefiel1-3 si astea o sa-ti ocupe niste timp.Si daca nu-ti sunt de ajuns jocurile astea iti dau si un site de pe cre sa iei shootere misto: http://ggb.ro/tag/cele-mai-noi-shootere/

2 răspunsuri:
| Dark4EverzZ a răspuns:

Seria Crysis, Mass Effect, Dead Space, Bioshock, Dead Island, Metro 2033, Darkness 2, Bulletstorm, Medal of Honor Warfighter, Inversion

| NikitaRoman a răspuns:

Dead Space 2, Battlefield I,II, III, Wolfenstein, Max Payne, Fear, Syndicate, si cel mai tare DISHONORED ( e nou aparut)