| Smokeru1333 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste jocuri actiune,rpg,aventura,shootere,open the world, end of the world etc. pentru urmatorul sistem :procesor Intel(R) Celeron(R) CPU G530 2.40 GHz. 64 bit si placa video ATI Radeon HD 5450 si Windows 7 Ultimate.

5 răspunsuri:
| 0Andrew0 a răspuns:

Cube World
Minecraft
Metro 2033
Call of duty(toate seriile)

| TC3 a răspuns:

Mario 3d

| Smokeru1333 explică (pentru TC3):

Decât să răspunzi fără sens mai bine nu te băga în seamă

| TC3 a răspuns (pentru Smokeru1333):

Baa mario 3d e si actiune si open world si end of the world.dar daca nu stii ce vb atunci joaca-te pe miniclip

| Smokeru1333 explică (pentru TC3):

Eu nu am spus jocuri pe internet... am zis sa descarc si pentru calculator nu pentru altele