| Pairoc12 a întrebat:

imi spuneti si mie niste jocuri frumoase offline?
Fara jocuri care deja le am ( gta iv, nfs most wanted 2012, saint row,counter strike,minecraft, asasin creed 2)

Caracteristici:
4gb ram
procesor Intel celeron dual core 2, 16ghz
Intel HD Graphics, integrata.
Laptop-ul se numeste Lenovo g50-30

Răspuns Câştigător
| SuperSky173 a răspuns:

Incearca Terraria (Aproximativ 10 Euro pe steam).
Poti juca si Undertale, e un joc RPG cu mai multe sfarsituri, vei pierde ore bune pe el.
City skylines. Esti un primar al unui oras, il evoluezi si il poti modela cum vrei.
FNaF World. E tot un joc RPG care are la baza jocul Five nights at Freddy's, dar mult mai dragut, e gratis pe Gamejolt.
Kingdom. Esti un imparat care isi ridica un imperiu (Cum fac majoritatea imparatilor), e 2D si pixelat, dar e foarte bun.
The Binding of Isaac Rebirth/Afterbirth. Nu prea stiu cum sa descriu jocul, daca ti-as spune direct despre ce este vorba, ai fi cam scarbit.
Chicken Invaders 1/2/3/4/5.
Unturned. Gratis pe Steam.

Stiu si altele

| Pairoc12 explică (pentru SuperSky173):

Imi mai poti spune si altele, te rog?

| SuperSky173 a răspuns (pentru Pairoc12):

Ok.

Amnesia.
Goat Simulator.
Far Cry 3.
Far Cry Primal.
Fallout 3/4.
Portal 2.
Garry's Mod (E plictisitor fara moduri luate de pe Steam).

4 răspunsuri:
| itsBiscu a răspuns:

Pai... hmmm nu stiu daca pe steam sau fara dar uite pe steam : Euro Truck Simulator si Pro Evolution Soccer. Cam atata

| Odd a răspuns:

Transformers the game, Outlast, tekken 6 (dar trebuie descarcat ppsspp emulator ca sa il rulezi).