| StefanVezeteu2004 a întrebat:

Imi zice si mie cineva cum sa nu mai am eroarea aia la Metin2.ro cu "eroare conectare la server"

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Fa-i update happy
eroarea e cand nu gaseste IP-ul la care sa se conecteze ca probabil a fost schimbat in prealabil de catre un update, ori serverul este offline.

| StefanVezeteu2004 explică (pentru Meheツ):

Chiar a mers am dat update si am mers mersiwinking

5 răspunsuri:
| azazel21 a răspuns:

Daca ai windows 7 sau Vista dai click dreapta si run as administrator

| pHoNnNe a răspuns:

Ori se lucreaza la server, ori e nu mai exista, si prin faptul ca se lucreaza la server, este inchis.

| AliinMarian a răspuns:

Serverul este in lucru si de aceea. Nu este de la tine.