| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Imi zice si mie cineva niste jocuri mistoo pentru PC-ul meu(procesor Intel(R) Celeron(R) CPU 450 @ 2. 20GHz, viteza la procesor 2.2 GHz Performance Rated at: 2.20 GHz, Ramii de 2.0 GB si memoria la placa video de 128 mb)?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Intra pe Can You Run It si scrie in dreapta lui "1" numele jocului sau il selectezi din dreapta lui "2" si dai pe "Can You Run It". Dupa ce ai dat, astepti pana ce site-ul iti analizeaza sistemul si te va redirectiona catre o pagina: ai 3 linii: prima nu merge sau merge sacadat, a doua merge dar sunt cerintele minime, iar a treia merge si jocul este recomandat. Jocuri pentru tine: Serious Sam 1 & 2, MK 4, Total Overdose, Prototype, GTA, Cs, Crossfire.

1 răspuns:
| TrollSoftly a răspuns:

Mario, Bomberman, Hercules, Tarzan cu asa placa si procesor happy.