| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti si mi-e comenzi de cs 1.6 zombie MOD de admin.Toate comenzile (ADMIN) care am acces.
Si la ce foloseste fiecare comanda.Raspunsul correct si cel mai bun primeste funda nu copy+paste si este coduri de cs (classic).

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Da dar vezi ca alea sunt comenzi acesate de Admin avansat sau OWNER.
Pentru admin normal n-are acces la ele.

| EmyChirilianu a răspuns:

De obicei serverele cs 1.6 cu zombie mod au au menu pentru admini, adică când apeși "M" pentru a afișa meniul și după "9" e admin menu de obicei, dacă nu ai acel menu pentru admin lucrurile care le faci de acolo le poți face și cu comenzile astea :
zp_nemesis (name) face un player nemesis
zp_survivor (name) face un player survivor
zp_human (name) face un player om
zp_multi se provoaca multi infection
zp_zombi (name) transforma un player in zombi
zp_pleague provoaca pleague infection

| GeorgexXx5 a răspuns (pentru EmyChirilianu):

Managerii pot folosi comenzile astea?

| EmyChirilianu a răspuns:

Da mi se pare că sunt de la moderator în sus (depinde de ce grade sunt) alte comenzi pentru un admin de grad mai mic nu prea știu, scuze.

| Schabel a răspuns:

Salut!
Eu joc pe indungi.ro zombie.
Acolo am grad de medic, urmeaza, helper, admin, moderator, prince, semi-god, god, co-owner si owner.
Oricum eu cu gradul meu pot folosi amx_slap, amx_freeze si unfreeze, amx_slay.
La helper deja se poate foosi si comenzile amx_gag, amx_kick.
Cu cat ai un grad mai mare ai mai multe comenzi. Comenzile pe care le-a enumerat Emy se pot folosi de la Prince in sus, cred.
Bafta la joc!