| supremxxxoxo a întrebat:

Important: Sa zicem ca am counter strike source instalat normal in pc. Cum si ce patch-uri imi trebuie sa joc la multiplayer si cum le bag?

Răspuns Câştigător
| Adyut a răspuns:

Singura modalitate pentru CSS multiplayer este sa ti`l cumperi pe steam. Iti faci un cont(care e gratuit) apoi astepti sa-l bage la reducere de aproximativ 3Euro, dupa care ti`l iei si te poti bucura. Funda.:*

2 răspunsuri:
| FortzZa a răspuns:

Iti trebuie steam straight face

| supremxxxoxo explică (pentru FortzZa):

Mai lasa-ma cu steam. Am instalat o versiune non steam si cum fac sa joc online sau da-mi tu un sv care merge pe css.