| Impulsalex a întrebat:

in cate fps mi-ar merge gta 5 pe laptopul:
Laptop ASUS A541UJ-GO002 cu procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.00GHz, Skylake™, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, nVIDIA® GeForce® 920M 2GB, Endless OS, Chocolate Black

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

20 fps-uri in rezolutie full hd 1920x1080p, si in rezulutia ta normala de 1366x768 va rula peste 30 fps cam intre 30-40 fps

3 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Poate sa ai noroc sa mearga in 30 - 35 fps.

| Impulsalex explică (pentru CosminFlo):

Am vazut pe yutube cu setarile minime ii mergea in 35 de fps cu aceeasi placa si procesor si acelasi ram

| anonim_4396 a răspuns (pentru Impulsalex):

Pe Youtube sunt multe fake-uri la propriu, am testat si am vazut unele diferente enorm de mari, din cauza ca "propaganda la Intel" si alte cele.
Cel mai bine testezi tu simplu pe pc-ul tau, descarci jocul si vezi ce si cum.