| luetA a întrebat:

Incerc sa instalez jocul Rome Total War dar nu reusesc, imi apare aceasta eroare : Error 1305.Error reading from file C:\Program Files\Activision\Rome - Total War\Data\sounds\Voice1. dat. Verify that the file exists and that you can access it.
Am copit jocul din 10 locuri diferite si de fiecare data imi apare aceeasi eroare.Ma poate ajuta careva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 varianta: ai cerintele necesare pcului sa iti mearga jocu?
2: ai driverul placii video instalat
una din astea 2 variante sunt cauza astept un mesaj sau raspun cu systemu tau (ram, placa video, hdd, procesor)
pa pa