| AndreiOneTpu a întrebat:

intr-o zi am intrat pe site-ul Youtube si din greseala am facut toata imaginea mai mica.Acum nu mai inteleg nimic de acolo si nu stiu cum sa rezolv... Ma poate ajuta cineva?
In cazi ca vreti sa vedeti cum imi arata http://imgur.com/tQNqs85.

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Incearca sa tii apasat CTRL si sa dai de rotita de la mouse in sus.
Daca nu merge, apasa pe butonul ala din coltul de sus dreapta, cu 3 punctulete, langa ABP si S, si vezi daca ai o optiune de zoom.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri pe pagina si ai 2 posibilitati foarte simple:
1.Tii apasat Ctrl si dai + tasta plus) pana ajunge la marimea pe care o vrei.
2.Tii apasat Ctrl si misti scroll-ul (rotita mouse-ului) in fata, la fel pana ajunge la marimea potrivita.