| T1Nu a întrebat:

, intrebarea aceasta este pentru toti playerii care joaca counter-strike!
De ce majoritatea playerilor de pe server joaca cu tinta mijlocie, da nu cu cea mai mica?. Am observat asa foarte des si nu inteleg de ce?. Care este diferenta! FUNDAAAA!

1 răspuns:
| TheMasterOfAll a răspuns:

Nu stiu de ce. Atunci cand ai tinta mai mica tragi mai bine din cate stiu eu. Poate ca asa le plac lor. Oricum cred ca e mai bine sa ai tinta setata pe ''small''.