| KLiNK a întrebat:

Întrebarea asta se adresează în special celor care folosesc softuri Macro pentru mouse. Știți să folosiți Universal Macro Tools? Mai ales în PUBG?
Dacă da, îmi puteți da niște configurații pentru diferite arme?
PS: Pentru cei care se întreabă ce e un Macro Recorder (pentru că așa se numește din câte știu) este un soft care îți face viața mai ușoară mai ales în shootere. De exemplu, dacă ai recul, softul trage mouse-ul în jos (sau depinde). Cu configurația corectă, poți avea recul aproape 0. Nu este un hack...Din câte știu mouse-urile de gaming gen Razer, au așa ceva încorporat.

1 răspuns:
| kevin9 a răspuns:

Nu stiu, sorry