| GasBoy a întrebat:

Intrebarea mea este:Mi-ar merge battlefield 3, sau battlefield bad company 2 pe urmatoarea configuratie?:-----------------
System Information
Time of this report: 6/24/2013, 10:24:28
Machine name:
Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7600) (7600. win7_rtm.090713-1255)
Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: TOSHIBA
System Model: Satellite C660
BIOS: Ver 1. 00PARTTBL
Processor: Celeron(R) Dual-Core CPU T3500 @ 2. 10GHz (2 CPUs), ~2. 1GHz
Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 1912MB RAM
Page File: 873MB used, 2952MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01. 7600.16385 32bit Unicode
PS:Nu stiu daca am scris prea mult sau prea putin. Oricum Funda pentru cel care imi zice!

3 răspunsuri:
| brianemil a răspuns:

Nu ai precizat placa video dar din ce vad mai sus teoretic poate sa ruleze dar cred ca o sa mearga cu un fps de maro deci...

| GasBoy explică (pentru brianemil):

Nu stiu de cat e placa video, dar joc battlefield play4free,si imim permite sa joc cu grafica doar pe low

| IonFrână a răspuns:

Conteaza procesorul si mai ales ramul, s-ar putea sa-ti mearga dar mai greu.