| parola1111111111123 a întrebat:

Joaca cineva samp (GTA SA) sau a jucat si stie un modpack in stil GTA V? Nu vreau in blue edition sau red edition sau lucruri de genu, vreau sa arate ca GTA V, dar as vrea dar nu este neaparat sa imi dati link la download si sa contina si GTA SA si samp.Dau Funda la modpack-ul care imi place mai mult!
Daca aveti video-uri/poze cu acel modpack as vrea sa le vad.

1 răspuns:
| Crsiti92134 a răspuns:

Http://moduri.gratis/lupus/ sau cauti tu pe YT modpack samp gta 5 si iti alegi tu.