| BloodAndBon3 a întrebat:

Joaca vreo fata OurWorld si are din intamplare cont de baiat? straight face

A jucat sora mea la inceput pe contul ei de fata, si pe urma am intrat eu. Imi placeau joculetele la care faci flow laughing. Pe urma am continuat pe contul ei... ea s-a lasat si am ramas cu un cont de fata.
Vrea cineva sa dea la schimb un cont de baiat pe unul de fata? Sau cum te poti schimba?laughing

Mentionez ca are nivelul 67, conectat la facebook are flow 590 % >- boost.

Multe porcarii pe el, e clar laughing

Daca e, lasa-ti-mi un id de contact. sau sa-mi ziceti daca ma pot schimba laughing. O zi buna...

Răspuns Câştigător
| Moraru_Beatrice_1979 a răspuns:

Poti schimba in baiat la aspect.In jos o sa apara '' Schimba In Mascul''. Mai departe te descurci.

3 răspunsuri:
| BloodAndBon3 explică (pentru Moraru_Beatrice_1979):

Ok, merci frumos. scuze de intarziere. laughing Ma duc sa testez happy

| BloodAndBon3 explică (pentru Moraru_Beatrice_1979):

Nu am gasit, dar nici nu mai vreau sa ma schimb in baiat. doar dau contul laughing. Se pare ca daca reusesti sa te schimbi, itemele vor fi de fete. in timp ce tu esti baiat. Nu suna prea grozav, nu?laughing

| Moraru_Beatrice_1979 a răspuns (pentru BloodAndBon3):

Nu dar am incercat sa te ajut...