| IDaniel a întrebat:

Joc de ceva vreme GTA samp pe sv BuGGed.ro blue si am adunat o avere de 80kk si exista ceva hack de bani sau de furat masini? Dau funda.

4 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Hack de bani exista dar nu funtioneaza PE server RP(RolePlay)

| IDaniel explică:

Sti eu as vrea si de Teleport sau Viteza

| Nicu_Gavrila_1998 a răspuns:

Http://hacksampbugged.yolasite.com/ uite aici am gasit un site ff bun de bani am probat si am primit si acum fac cu el de cand il am am facut 750kk

| Woker a răspuns:

Salut, aici puteti gasi un hack pentru bugged http://bit.ly/2ozegox