| Mihai023 a întrebat:

Joc de mult timp Cs 1.6 online și astăzi când am vrut sa mă conectez a apărut acest mesaj: "kicked: you are banned". Nu s-a mai întâmplat pana acum și am căutat pe net dar am găsit o metoda cu un cod și am încercat-o dar nu a mers. Ce sa fac? Nu prea as vrea sa-l reinstalez pentru ca mi-am instalat niște hărți. Funda! big grin

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Pai normal ca primiti ban daca folositi tot felul de hackuri

| Mihai023 explică (pentru userul7200):

Nu am folosit niciodată, apropo.

| bcalex96 a răspuns:

Asta inseamna ca ai luat BAN, degeaba reinstalezi CS pentru ca BAN-ul il ai pe IP daca ai IP dinamic dai un restart la modem si incearca sa intri, daca nu merge astepti pret de cateva ore, zile sau cine stie pe ce durata de timp ai BAN-ul. (Poti intra pe alte servere sunt destule).

| keops9968 a răspuns:

Un administrator al acelui server te-a dat afara si ti-a blocat accesul. Cauta un alt server de joc.