| Ghostplayer a întrebat:

Joc Metin2 si nu stiu ce sa aleg pe un server PvM-PvP dintre sura Am si ninja pe arc ( Tin sa precizez ca bonusurile la iteme dau cam multisoara magie)
Mie imi plac amandoua dar dezavantaju la ninja este ca nu poate face fata la un duel 2 Vs 1.
Niste sfaturi cu care sa aleg? Multumesc anticipat!
(Metin2 Apollo este cel pe care joc daca cunoasteti si stiti cum sta treaba acolo)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sura AM ti-as spune sa alegi deoarece te ajuta mult mai mult decat 1 ninja deoarece taisu e ca un fel de aura teama si protectia ca un fel de corp + risipirea care anuleaza skill-urile chiar daca daca bonusurile de la iteme au multa magie te ajuta mult mai mult un sura am decat un ninja indiferent daca e pe lame sau arc. Sper ca te-am ajutat multa bafta

1 răspuns:
| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Frate eu iti spun ce parere am ninja da mult din sageti (cu skill evident) dar slabiciunea lui este si ca are aparare mica deci pentru a face fata iti poti face un sura pe arme magice deoarece cu skill-urile astea are si multa aparare (rezista bine) dar si ataca bine +risipirea care anuleaza skill-urile adversarului funda?happy